Evden Eve Nakliyat

Soydem
Evden Eve Nakliyat

 

  Hakkımızda;

Soydem Nakliyat 1980 yılında kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile, şehir içi, şehir dışı, eve, ofis, banka, fabrika, kargo, tekstil, parsiel ve komple eşya taşıma’da güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama, paketleme, sistemlerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

Firma olarak bu hizmet kolunda şoförler imiz de dahil olmak üzere bütün kadromuz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.

Su an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. 

: : : :  FİRMA PROFİLİMİZ  : : :

Highslide JS

Soydem
Evden Eve Nakliyat

Highslide JS

Soydem 
Evden Eve Nakliyat

Highslide JS

Soydem
Evden Eve NakliyatVizyonumuz

 Soydem Nakliyat
Kalitede,hizmette,müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.


Misyonumuz

Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. erenköy evden eve nakliye


 

 

 

 

 
 

Soydem bostancı evden eve Nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirlerarası Ev İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi kendine bir vazife bilmiştir.

 
 

 


Soydem Evden Eve

 
 

 

Evden Eve Nakliyat

Soydem
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Soydem
Evden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyat

Soydem
Evden Eve Nakliyat


 

 

 

 

 
 

 

 

 

Evden Eve