Nakliyat yaptığımız İllerimiz


ÖNCE GÜVEN İTİNA TİTİZLİK HİZMETTE BAŞARI =  SOYDEM NAKLİYAT


: : : : : :  EVDEN EVE NAKLİYAT BELGELERİMİZ : : : : : :


SOYDEM K1 - K3 TAŞIMA BELGELERİNE SAHİP BİR FİRMADIR

Highslide JS
   K3 BELGEMİZ

 

Highslide JS
MARKA PATENT BELGEMİZ

 

Highslide JS
İSTANBUL TİCARET SİCİL

 
 


Highslide JS
VERGİ LEVHAMIZ

 

 

 
  K BELGESİ NEDİR?

Ulaştırma Bakanlığı' nca düzenlenen 10 Temmuz 2003 tarih ve 4925 sayılı "Karayolu Taşıma Kanunu" yürürlüğe girmiş olup, 25 Şubat 2004 tarih ve 25384 sayılı Resmi Gazete' de yayınlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliği Değişiklikleri ve ilgili Uygulama Talimatı gereği karayolu taşıma faaliyetleri AB müktesebatına uygun olarak düzenlenmiştir.
Bununla birlikte 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanunu, taşıma düzenini ve güvenliği sağlamak, taşımacılık ile iştigal eden tüm kurum ve kuruluşların haklarını, sorumluluklarını belirlemek karayolları taşımacılığını diğer taşıma sistemleri ile birbirlerini tamamlayıcı olarak hizmet vermesini, denetimini ve mevcut imkanları daha yararlışekilde kullanmasını sağlamak amacı ile getirilen düzenlemeler çerçevesinde gerekli olan belgedir. Bu belge Yetki Belgesi olarak adlandırılmaktadır.

K Yetki Belgesi Taşımanın Şekline Göre 3' e Ayrılır

1 - K1 Belgesi Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya ve yük taşımacılığı yapanlar. Şahısların kendi adına kayıtlı en az 25 ton istiap haddine haddinde yük taşıma aracı.Şirket veya kooperatiflerin kendi adına kayıtlı en az 75 ton istiap haddinde yük taşıma aracı ve en az 10.000 YTL. sermaye veya işletme sermayesi.
2 - K2 Belgesi Taşımacının kendi adına ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş taşıt veya taşıtlarla, sadece kendi iştigal konusu ile ilgili yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak ve ticari maksatla taşımacılık yapmayanlar. Şahıs veya şirket olması farkı aranmaksızın kendi adına kayıtlı en az bir adet ticari yük taşıma aracıdır.
 
3 - K3 Belgesi Ticari amaç ile yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapanlar.
Şahıs, taşıma kooperatifi, şirket dahil kendi adına kayıtlı en az 30 ton yük taşıma  kapasiteli özmal ticari araç ve en az 5.000 YTL. sermaye veya işletme sermayesi.

Highslide JS

 

Highslide JS

 

Highslide JS

 

 ŞİLE EVDEN EVE NAKLiYAT
 

 


Soydem Evden Eve

 
 
 
İstanbul Nakliyat
ilçelerimiz

İstanbul Nakliyat
ilçelerimiz

Evden Eve

Ana Sayfa / Büro Taşıma Banka Taşıma Fuar Taşıma / Fabrika Taşıma / Eşya Depolama Ofis Taşıma / evden eve nakliyat /
Evden Eve Nakliyat Fiyatları / Şehirlerarası Nakliyat / Piyano Taşıma / Referanslarımız / Ambalajlama / İletişim Adres / şehir içi nakliyat