Nakliyat yaptığımız İllerimiz
: : : : : :  EŞYA PAKETLEME ve AMBALAJLAMA  HİZMETLERİ : : : : : :

 

EŞYA EV EŞYASI PAKETLEME

Eşya paketleme işimiz çok farklı bir durum gerektirir çünkü eşyaların paketleme işi hasarsız bir taşınma için en gerekli özen gösterilmesi gereken iştir..Soydem Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı eşya paketleme işindede göstererek ambalajlama taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

 Eğer anlaşılırsa Soydem Nakliyat’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Soydem Nakliyat’ ın formen’ i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

Tüm bu güvenli hizmete rağmen Soydem Nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Soydem Nakliyat ile drekt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.
 
 


Soydem Evden Eve

 
 
 

EŞYA PAKETLEME
İstanbul Nakliyat
ilçelerimiz

Evden Eve